Firemní akce

Chcete zastřelit  své zaměstnance, kolegy, obchodní partnery nebo třeba svého šéfa ? U nás oficiálně můžete !!!  Samozřejmě jen kuličkami naplněnými barvou ! :-)  Rádi pro Vás připravíme paintballovou firemní akci s  doprovodným programem a občerstvením.  

 

 

A jak může vypadat Vaše firemní akce?  Vše začíná paintballem.

Instruktáž , bezpečnostní pravidla, výdej vybavení a jde se na jedno ze tří našich paintballových hřišť  ( můžete je libovolně střídat ). Rychlé bitvy,  scénářové hry a  adrenalin poteče proudem ! Samozřejmě pod dozorem profesionálních  instruktorů!  Určitě se nudit nebudete !  Vše sestavíme po předchozí konzultaci dle Vašich přání, s ohledem na počet účastníků a dobu u nás strávenou.

 

 

Moravské speciality, kýta na grilu nebo třeba dobroty z udírny, tohle vše  můžete mít na Vaší firemní akci. Nabídku občerstvení Vám rádi připravíme na přání.

 

 

 

Doprovodné aktivity pro firemní den:

Lukostřelba
Střelba z profesionálních reflexních luků nebo kuší na terče, s odbornou instruktáží k dosažení mířeného cíle. Lukostřelecká střelnice se nachází v těsném sousedství areálu Paintballparku, zapůjčí Vám zde kompletní lukostřelecké vybavení (luky, šípy, chrániče, terčovnice).
Motokáry
Venkovní nekrytá motokárová dráha umístěná v sousedství Paintballparku. Motokáry Honda 200 cm3 a 540 metrů dlouhý okruh Vám zaručí jedinečný jezdecký zážitek. Součástí každé jízdy na okruhu je měření času elektronickou časomírou.
Lázně Mikulčice
Zrelaxujte své tělo po náročných  paintballových bitvách a sportovních výkonech !   Pivní a bylinné koupele  Lázně Mikulčice
Vinný sklep a Ubytování
Kde jinde uzavřít  příměří po firemním paintballu než v některém z moravských vinných sklípků! Dle Vašich preferencí a počtu účastníků Vám rádi  Vám poradíme s výběrem vinného sklepa a ubytování. 

 

 

 

 

Veškeré aktivity a služby jsou určeny pouze pro firemní akce, jsou realizovány prostřednictvím našich partnerů.

Bliží informace a aktuální nabídku Vám rádi sdělíme na tel.:773 837 558 nebo na emailu info (at) paintballpark.cz


 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku4. 2. 2013, 12:25, zobrazeno 15470x