Průvodce akcí

Objednání akce

Kontaktujte nás, domluvíme datum, místo a čas Vaší paintballové akce. Víkendové akce doporučujeme objednávat alespoň 14 dní předem. Dva dny před konáním akce je nutno telefonicky ji potvrdit a nahlásit přesný počet hráčů.


Průběh akce

Na začátku akce poskytneme hráčům odbornou instruktáž o zacházení se zbraněmi a seznámíme je s bezpečnostními pravidly. Poté hráčům vydáme herní vybavení (zbraně, oblečení, kuličky), rozdělí se do dvou teamů, které budou proti sobě hrát. Teamy jsou odlišeny barevnými páskami na rukávu.

Následuje samotná hra, jejíž typ si hráči dopředu zvolí jako např.: Vlajka, Vystřílení, Zrádce, Napoleonské války. Se vším Vám samozřejmě poradíme. Časové rozpětí jedné hry záleží na počtu hráčů a typu hry, obvykle je to 10 - 20 minut. Po celou dobu her na hráče dohlížejí instruktoři, kteří dbají na dodržování bezpečnostních předpisů a pravidel hry. Celá akce není časově omezena a zpravidla trvá cca 3 - 4 hodiny, během nichž se dá stihnout mnoho různých her.


Počet hráčů

Počet hráčů není u nás nijak omezen. Pokud si však chcete dobře zahrát, doporučujeme minimálně 12-20 osob. Pokud je vás málo nebo nemáte s kým hrát, nevadí. Zavolejte nám a my Vás připojíme k jiné skupině a nebo Vám doporučíme nějakou námi pořádanou Big game. Upozornění: v případě nedodržení objednaného počtu hráčů, účtujeme za každou nedostavenou osobu 100,-Kč. Proto doporučujeme vybrat předem od zájemců zálohu.


Vybavení

Pro Vaši paintballovou bitvu Vás vybavíme:

  • Poloautomatická zbraň Spyder Xtra nebo Tipmann
  • Termální celoobličejová maska
  • Zásobník
  • Rukavice
  • Oděv (kombinéza)
  • Šátek na hlavu, vesta, náhradní zásobníky

Galerie vybavení

Vybavení Vybavení Vybavení Vybavení

Vytisknout stránku Vytisknout stránku28. 1. 2013, 09:24, zobrazeno 13921x