Firemní akce

Uspořádajte v Paintballparku Váš firemní den dle Vašich přání a požadavků. Doprovodný program, občerstvení, ubytování nebo večer ve vinném sklepě.

Paintball

Chcete zastřelit svého šéfa? Kolegu z práce nebo třeba obchodního partnera? Vezměte je k nám do Paintballparku! V našem areálu o rozloze 40.000m naleznete čtyři stálé paintballové hřiště, které můžete libovolně střídat a kombinovat. Spolu s velkým výběrem herních variant, které Vám nabídnou zkušení instruktoři, zaručujeme že u nás se rozhodně nudit nebudete!

Paintball Firma Paintball Firma Paintball Firma Paintball Firma Paintball Firma
Více fotografií


Mobilní nafukovací paintballové hřiště

SUPAIRBALL FIELD - Hřiště postavené z nafukovacích překážek, na jehož postavení stačí plocha 30x50 metrů. Celé hřiště je zabezpečeno ochranou sítí, zabraňující vylétávání kuliček mimo hrací plochu. Přivezeme kamkoliv v ČR nebo SR a uspořádáme pro Vás opravdový sportovní paintballový turnaj.


Xball Xball Xball Xball Xball

Více fotografií


Scénářové hry / Branný den

Originální scénářové paintballové hry na motivy známých filmů jako např. Predátor nebo Zachraňte vojína Ryana , kde si kromě paintballu v rámci těchto scénářů můžete vyzkoušet zábavnou formou různé aktivity s dřívějších branných dnů ve školách, táborů nebo z vojenského prostředí jako např. orientace v terénu, komunikace s vysílačkami, chemický poplach, střelba na terč, vojenský výcvik, atd.

Tyto aktivity jsou sestavovány s důrazem na stmelení kolektivu a schopnosti účastníku společně pracovat na řešení různých úkolů. Program sestavíme po předchozí konzultaci dle Vašich přání, s ohledem na počet účastníků a dobu u nás strávenou.

Paintball Predator Paintball Predator Paintball Predator Paintball Predator Paintball Predator

Více fotografií


Doplňkové aktivity

Airsoft (pouze pro firemní akce)

Airsoft je moderní druh vojenského sportu podobný paintbal¬lu, místo munice s barvou se v něm však používají malé plasto¬vo-keramické kuličky. Airsoftové zbraně se vyrábějí v podobě do¬konalých replik reálných zbraní. U nás si je můžete vyzkoušet formou Airsoftové Hry na vojáky, kdy vám zapůjčíme kompletní vybavení pro hru (zbraň, celoobličejovou masku, rukavice, oděv) nebo formou Airsoftová Střelnice, kde můžete střílet na terč z různých druhů zbraní např. „Ka¬lašnikov" - AK-47, M -16, MP40, Špagin, Beretta apod.

Airsoft Airsoft Airsoft Airsoft Airsoft
Více fotografií


Segway

Jízda na Segway je intuitivní a zvládne ji každý. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte kam chcete. Pohybujte se bez námahy - pohodlně, efektivně, chytře a jednoduše. Segway je jedinečné elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu, funguje v každém terénu a snadno se ovládá.

Segway Segway Segway Segway Segway


Lukostřelba

Střelba z profesionálních reflexních luků nebo kuší na terče, s odbornou instruktáží k dosažení mířeného cíle. Lukostřelecká střelnice se nachází v těsném sousedství areálu Paintballparku, zapůjčí Vám zde kompletní lukostřelecké vybavení (luky, šípy, chrániče, terčovnice).


Motokáry

Venkovní nekrytá motokárová dráha umístěná v sousedství Paintballparku. Motokáry Honda 200 cm3 a 540 metrů dlouhý okruh Vám zaručí jedinečný jezdecký zážitek. Součástí každé jízdy na okruhu je měření času elektronickou časomírou.


Lanový program

  • soustava 10 nízkých lanových překážek umístněných 1 metr nad zemí, kterou účastníci zdolávají rozděleni do skupin
  • zábavné hry – aktivační a motivační hry
  • školení o bezpečnosti pohybu a nácvik základních dovedností

Netradiční sportovní atrakce

  • Skákací boty
  • Flybar -skákací tyč
  • Kangoo jumps - klokaní boty
  • Scorpion multi terrain - brusle
  • KMX Tornado - šlapkára
  • Segvay

Fotogalerie Firemní akce


Veškeré aktivity a služby jsou určeny pouze pro firemní akce, jsou realizovány prostřednictvím našich partnerů.

Bliží informace a aktuální nabídku Vám rádi sdělíme na tel.:773 837 558 nebo na emailu info (at) paintballpark.cz


Vytisknout stránku Vytisknout stránku4. 2. 2013, 12:25, zobrazeno 10070x